Multiplaner - czyli czas zaplanować swoje życie!

10/13/2012 02:24:00 PM

Jeszcze ostatnio narzekałam wam, że nie mogę zorganizować sobie czasu. Nowy plan studiów dalej daje popalić, no ale przecież nie będę narzekać cały semestr i marnować czasu. Dlatego gdy pojawiła się okazja przetestowania Multiplanera byłam strasznie zadowolona. Osobiście lubię takie gadżety i nowinki z różnych dziedzin. No ale przejdźmy do sedna. W moje ręce trafił 3planer w rozmiarze B5 w uniwersalnym- czarnym kolorze. Jak tylko miałam pierwszą wolną chwilę to opisałam kilka zakładek. 


Moje zakładki to :
uczelnia - w tym miejscu będę zapisywać wszystko co związane (jak sama nazwa wskazuje) z uczelnią
ważne daty- czyli różne spotkania, daty urodzi, rocznice. Wszystko, aby nigdy o niczym nie zapomnieć
rozwój osobity- tutaj znajdą się różnego typu książki, które chce przeczytać, notatki z różnych kursów itp.
to do-  czyli co muszę zrobić.
must have- lista rzeczy, które chciałabym mieć :)
blog- czyli pomysły na nowe wpisy itp:)

Zostały mi 4 wolne miejsca i zastanawiam się co wpisać. Prawdopodobnie dwie z nich to będzie dieta i sport. Może wy macie jakieś ciekawe propozycje na moje zakładki?:)

A tak prezentuje się mój multiplaner z zewnątrz:

Zdjęcia nie są powalającej jakości, ale wszystko co potrzebne możecie również znaleźć na stronie producenta.


Dobry kalendarz to skarb Ja wszystko zapisuje na rożnych karteczkach, ale zazwyczaj gdzieś mi się zapodziewają i potem zapominam o tych ważnych sprawach. Tu będę wszystko miała na miejscu i mam nadzieję, że będzie mi służył.

You Might Also Like

9 komentarze

 1. Bardzo fajny gadżet;) przydałby mi się;)

  OdpowiedzUsuń
 2. rozwiązanie wręcz idealne, przydatny gadżet, ja obecnie mam notes i kalendarz i się czasem zwyczajnie gubię, co gdzie mam;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi niestety musi wystarczyć moja głowa choć czasem robi się bardzo ciężka,ale gadżet jak najbardziej przydatny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama sobie przecinałaś te kartki, czy już tak było?
  Świetne rozwiązanie ogólnie... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tez mam planera, ale przez moje zabieganie w ostatnich dniach, nie miałam nawet czasu, żeby się nim zająć. W każdym razie ja na pewno będę miała zakładki ;uczelnia', 'praca'. 'cele', 'sport' - to takie pewniaki. Prawdopodobnie będzie 'dieta' i jakies 'motywacje', gdzie pozapisuje fajne cytaty z książek albo coś, co motywuje :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Może generalnie poszukaj sobie nowych wyzwań i zapisz je sobie tam a poniżej planuj jak je osiągnąć ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Multiplaner moje obecne marzenie ;) Tylko cena mnie wciąż odstrasza. Myślisz, że jest warty tej ceny? A co do pomysłów to może jeszcze jakieś cele sobie będziesz notować np. miesięczne lub wyzwania tygodnia? Albo będziesz miała miejsce na spisanie tego co zrobiłaś i jesteś zadowolona by w chwilach smutku zerknąć i zobaczyć, że nie jest tak źle? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. za porządny kalendarz trzeba też trochę zapłacić, więc w sumie podobnie cenowo wyjdzie. No i jakbym miała wybierać drugi raz to bym wybrała wersje 2planer i nieco mniejszy, a wtedy koszta nawet się zmniejszają:). Czy warty swej ceny? To już pewnie indywidualna kwestia. Ja osobiście bym dała, choćby z ciekawości. Warto przetestować , no i jest na prawdę porządnie zrobiony. Wcześniej błądziłam w swoich zapiskach itp a tu wszystko jest fajnie zagospodarowane.

   Usuń

Dziękuje za każdy komentarz :)

Jeśli masz do mnie jakieś pytanie, a z jakiś względów nie chcesz pisać go publicznie to napisz maila: annowablog@gmail.com

Komentarze są moderowane ponieważ ostatnio mam mnóstwo spamu.

SPIS

Durszlak.pl Przepisy.pl banner Top Blogi
zBLOGowani.pl